Uudised

Meie reklaamauto on hooajaks valmis 26. mai ulle.ramo


Vana-Vigala Tehnika-ja Teeninduskoolil on uus tunnuslause "KAVAL ON ÕPPIDA!", vapiloom on REBANE ja REKLAAMAUTO, žiguli, mis sai sõidukorda seatud õpilaste, õpetajate ja koostööpartnerite kaasabil, sõidab Eestimaa teedel.

Imeilusad maalingud reklaamautole on loonud diplomeeritud aerograafia maalija Victoria, kes ka meie koolis aerograafiat õpetab. Teiste tema tehtud töödega on võimalik tutvuda tema kodulehel: www.victoria-art.eu või Facebook´is: Victoria Airbrush-art.

Nii automaalri eriala kui teiste meie koolis õpetatavate erialadega saad tutvuda SIIN.

Olete oodatud!

Vana-Vigala Tehnika-ja Teeninduskoolil on uus tunnuslause "KAVAL ON ÕPPIDA!", vapiloom on REBANE ja REKLAAMAUTO, žiguli, mis sai sõidukorda seatud õpilaste, õpetajate ja koostööpartnerite kaasabil, sõidab Eestimaa teedel.

Imeilusad maalingud reklaamautole on loonud diplomeeritud aerograafia maalija Victoria, kes ka meie koolis aerograafiat õpetab. Teiste tema tehtud töödega on võimalik tutvuda tema kodulehel: www.victoria-art.eu või Facebook´is: Victoria Airbrush-art.

Nii automaalri eriala kui teiste meie koolis õpetatavate erialadega saad tutvuda SIIN.

Olete oodatud!