Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õppeosakond Grupijuhendajad Üldosakond Tugikeskus Juhtkond Õpilaskodu

Ametikoht
 

Aavo Käär

õpetaja
aavo.kaar@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20EV1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-17:30
Õppetöökoda ruum 121

Agni Laats

õpetaja
agni.laats@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:15-17:00
Peahoone arvutiklass 225

Andres Kikas

õpetaja
andres.kikas@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22PK grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:30
Peahoone ruum 121

Adeele Zagurski

noortejuht
nõustaja
56939084
adeele.zagurski@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20AM1, 20AP1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:25-17:10
Peahoone ruum 114

Anne Viirma

õpetaja
anne.viirma@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 226

Ene Raud

õpetaja
ene.raud@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 232

Evelin Tamm

õppedirektor
õpetaja
56939083
evelin.tamm@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:25-17:00
Peahoone ruum 238

Genno Niider

õpetaja
genno.niider@vigalattk.ee


Heiki Sassian

õpetaja
heiki.sassian@vigalattk.ee


Hillar Orav

töötajate usaldusisik
õpetaja
hillar.orav@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 230

Ilona Noor

õpetaja
ilona.noor@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 227

Imbi Kasesalu

õpetaja
imbi.kasesalu@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 12:55-13:50
Peahoone ruum 209

Inge Rego

hingeabi nõustaja
õpetaja
56939085
inge.rego@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 201

Taavi Tikerpalu

õpetaja
taavi.tikerpalu@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 12:10-12:55
Võimla

Joonas Kiri

õpetaja
joonas.kiri@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 218

Kai Hermann

haridustehnoloog
käsitööerialade osakonna juhtivõpetaja
puidu- ja ehituserialade osakonna juhtivõpetaja
56939082
kai.hermann@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22ST, 21ST grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 08:00-08:30
Peahoone ruum 227

Imre Ader

õpetaja
imre.ader@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22MRS, 21MRS grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:00-16:45
Õppetöökoda ruum 210

Katrin Rand

toitlustuse- ja kodumajanduse erialade osakonna juhtivõpetaja
56939081
katrin.rand@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22TK, 22KS1, 21KS1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-18:30
Peahoone ruum 132

Kersti Ojavee

õpetaja
õpilaskodu juhataja
56866866
kersti.ojavee@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20AT1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:00-18:00
Õpilaskodu nr.4 ruum 101

Krista Palmissaar

õppeosakonna sekretär
4824480
krista@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22AM1, 21AM1, 22AP1, 21AP1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 229

Laivi Hints

õpetaja
laivi.hints@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22KA3, 22KAH grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 121

Lempu Pärand

õpetaja
lempu.parand@vigalattk.ee


Liina Kikas

tugikeskuse juhataja-eripedagoog
5184152
liina.kikas@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22PT3, 21PT3, 21KA3P grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 125-126

Kaia Kullamaa

õpetaja
kaia.kullamaa@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Peahoone ruum 233

Marne Rego

õpetaja
marne.rego@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22AP, 21AP grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:35-17:20
Õppetöökoda ruum 104

Mati Viin

õpetaja
mati.viin@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 205

Neeme Noppel

autoremondierialade osakonna juhtivõpetaja
56943916
neeme.noppel@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22AM, 21AM grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:35-17:30
Õppetöökoda ruum 106/108

Raivo Õunpuu

õpetaja
raivo.ounpuu@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22PS grupijuhendaja


Reelika Otti

õpetaja
reelika.otti@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:30
Peahoone ruum 134

Riina Asumets

õpetaja
riina.asumets@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 129

Sander Saaliste

õpetaja
sander.saaliste@vigalattk.ee


Stella Tillo

õpetaja
stella.tillo@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21K grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 302-304

Tiina Kalda

õpetaja
tiina.kalda@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22AT1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 234

Tiina Lehtsalu

õpetaja
tiina.lehtsalu@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20KS1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-17:30

Tiiu Pippar

õpetaja
tiiu.pippar@vigalattk.ee


Urmas Liitmäe

õpetaja
urmas.liitmae@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-17:30
Õppetöökoda ruum 217

Ülle Rämo

arendus- ja projektijuht
56574711
ulle.ramo@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 206