Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õppeosakond Grupijuhendajad Õpilaskodu

Ametikoht
 

Riina Asumets

õpetaja
riina.asumets@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19PT3 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 129

Kai Hermann

puidu- ja ehituserialade osakonna juhtivõpetaja
käsitööerialade osakonna juhtivõpetaja
56939082
kai.hermann@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19ST, 20ST grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 227

Riina Viibus

õpetaja
riina.viibus@vigalattk.ee


Tiina Kalda

õpetaja
tiina.kalda@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

18AT1, 19AT1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 08:00-08:30
Peahoone ruum 234

Imbi Kasesalu

õpetaja
imbi.kasesalu@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 12:55-13:50
Peahoone ruum 209

Liina Kikas

eripedagoog-nõustaja
õpetaja
5184152
liina.kikas@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19KA3P, 19PT3P, 20KA3H grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 102

Joonas Kiri

õpetaja
joonas.kiri@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 218

Aavo Käär

õpetaja
aavo.kaar@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20EV1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:30
Õppetöökoda ruum 121

Agni Laats

õpetaja
agni.laats@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:00-17:00
Õppetöökoja arvutiklass

Tiina Lehtsalu

õpetaja
tiina.lehtsalu@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20KAH, 20KS1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Urmas Liitmäe

õpetaja
urmas.liitmae@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

18EV1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:25-17:20
Õppetöökoda ruum 217

Neeme Noppel

autoremondierialade osakonna juhtivõpetaja
56943916
neeme.noppel@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19AM, 20AM grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 17:00-18:00
Õppetöökoda ruum 106/108

Helgi Nööp

õpetaja
helgi.noop@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 125

Kersti Ojavee

õpetaja
õpilaskodu juhataja
56866866
kersti.ojavee@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20AT1, 20PK8, 20PK9 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel, 17:30-18:15
Õpilaskodu nr.4 ruum 101

Hillar Orav

töötajate usaldusisik
õpetaja
hillar.orav@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 230

Mati Otsing

õpetaja
mati.otsing@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Elle Pool-Juhkanson

õpetaja
elle.pool.juhkanson@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19TK, 20TK grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-17:30
Peahoone ruum 133

Katrin Rand

toitlustuse- ja kodumajanduse erialade osakonna juhtivõpetaja
56939081
katrin.rand@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

18KS1, 19KS1, 20KS grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 132

Ene Raud

õpetaja
ene.raud@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19KA3 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 232

Inge Rego

õpetaja
56939085
inge.rego@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:30
Peahoone ruum 201

Marne Rego

õpetaja
marne.rego@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19AP, 20AHR, 20AP grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 104

Rein Reigo

õpetaja
rein.reigo@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 231

Kalju Vedam

õpetaja
56941087
kalju.vedam@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19MRS, 20MRSE, 20MRSN grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:00-16:45
Õppetöökoda ruum 210

Mati Viin

õpetaja
mati.viin@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 205

Anne Viirma

õpetaja
anne.viirma@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 226

Maie Üürike

õpetaja
maie.uurike@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel, 12:30-13:30
Peahoone ruum 229