Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õppeosakond Õpilaskodu

Ametikoht
 

Ira Abel

Õpetaja
ira.abel@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:30-18:15
Peahoone ruum 228

Riina Asumets

Õpetaja
riina.asumets@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 129

Kai Hermann

Käsitööerialade osakonna juhtivõpetaja
56939082
kai.hermann@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Peahoone ruum 227

Maret Järv

Õpetaja
maret.jarv@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:30-18:15
Peahoone ruum 119

Tiina Kalda

Õpetaja
tiina.kalda@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, Kolmapäev, 08:00-08:30
Peahoone ruum 234

Imbi Kasesalu

Õpetaja
imbi.kasesalu@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 12:00-13:00
Peahoone ruum 209

Liina Kikas

Eripedagoog- nõustaja
Õpetaja
5184152
liina.kikas@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 102

Joonas Kiri

Õpetaja
joonas.kiri@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 218

Aavo Käär

Õpetaja
aavo.kaar@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 121

Agni Laats

Õpetaja
agni.laats@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Tiina Lehtsalu

Õpetaja
tiina.lehtsalu@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Urmas Liitmäe

Õpetaja
urmas.liitmae@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 217

Neeme Noppel

Autoremondierialade osakonna juhtivõpetaja
56943916
neeme.noppel@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 17:30-18:15
Õppetöökoda ruum 108

Helgi Nööp

Õpetaja
helgi.noop@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 125

Kersti Ojavee

Õpetaja
Õpilaskodu juhataja
56866866
kersti.ojavee@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel, 17:30-18:15
Õpilaskodu nr.4 ruum 101

Hillar Orav

Õpetaja
Töötajate usaldusisik
hillar.orav@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 230

Mati Otsing

Õpetaja
mati.otsing@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Elle Pool-Juhkanson

Õpetaja
elle.pool.juhkanson@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:15-18:00
Peahoone ruum 133

Katrin Rand

Toitlustuse- ja kodumajanduse erialade osakonna juhtivõpetaja
katrin.rand@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:15-18:00
Peahoone ruum 132

Ene Raud

Õpetaja
ene.raud@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 232

Inge Rego

Õpetaja
56939085
inge.rego@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:15-18:00
Peahoone ruum 201

Marne Rego

Õpetaja
marne.rego@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 17:15-18:00
Õppetöökoda ruum 104

Rein Reigo

Õpetaja
rein.reigo@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 231

Jüri Saareleht

Õpetaja
juri.saareleht@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 17:00-17:45
Õppetöökoda ruum 117

Kalju Vedam

Puidutöö- ja ehituse erialade osakonna juhtivõpetaja
56941087
kalju.vedam@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:00-16:45
Õppetöökoda ruum 210

Mati Viin

Õpetaja
mati.viin@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 205

Anne Viirma

Õpetaja
anne.viirma@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 226

Maie Üürike

Õpetaja
maie.uurike@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel, 12:30-13:30
Peahoone ruum 229