Peamaja

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine maja küljel asuvas parklas

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Üldosakond Haldusosakond Õppeosakond Grupijuhendajad Õpilaskodu Tugikeskus Tööhõivekeskus

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Enn Roosi

direktor
5112468
enn.roosi@vigalattk.ee


Evelin Tamm

õppedirektor
õpetaja
56939083
evelin.tamm@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:25-17:00
Peahoone ruum 238

Heli Valter

finantsist
53078874
heli.valter@vigalattk.ee

Üldosakond (6)

Adeele Zagurski

noortejuht
nõustaja
56939084
adeele.zagurski@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AT, 23ST, 22ST grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 114

Anu Tikerpalu

sekretär-juhiabi
5052766
anu.tikerpalu@vigalattk.ee


Heli Valter

finantsist
53078874
heli.valter@vigalattk.ee


Jüri Torri

IT spetsialist
56990751
juri.torri@vigalattk.ee


Ülle Rämo

arendus- ja projektijuht
56574711
ulle.ramo@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 206

Anneli Ülemaante

haridustehnoloog
anneli.ulemaante@vigalattk.ee

Haldusosakond (5)

Irma Maidla

puhastusteenindaja
irma.maidla@vigalattk.ee


Marita Kreuz

puhastusteenindaja
marita.kreuz@vigalattk.ee


Rein Krasnikov

katlakäitaja-haldustöötaja
rein.krasnikov@vigalattk.ee


Sergei Ivanenko

katlakäitaja-haldustöötaja
sergei.ivanenko@vigalattk.ee


Siiri Arusaar

puhastusteenindaja
siiri.arusaar@vigalattk.ee

Õppeosakond (50)

Aavo Käär

õpetaja
aavo.kaar@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:30
Õppetöökoda ruum 121

Adeele Zagurski

noortejuht
nõustaja
56939084
adeele.zagurski@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AT, 23ST, 22ST grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 114

Agnes Leemet

õpetaja
agnes.leemet@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, kell 16:25-17:00
Peahoone ruum 232

Agni Laats

õpetaja
agni.laats@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:20-17:00
Õppetöökoja arvutiklass 107

Aigi Orav

õpetaja


Andre Oja

õpetaja
andre.oja@vigalattk.ee


Andres Kikas

õpetaja
andres.kikas@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22PK grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:30
Peahoone ruum 121

Anne Viirma

õpetaja
anne.viirma@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 117

Anne Külaots

õpetaja
anne.kulaots@vigalattk.ee


Eero Koldmets

õpetaja
eero.koldmets@vigalattk.ee


Elen Aruksaar

laohoidja-kalkuleerija
elen.aruksaar@vigalattk.ee


Evelin Tamm

õppedirektor
õpetaja
56939083
evelin.tamm@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:25-17:00
Peahoone ruum 238

Genno Niider

õpetaja
genno.niider@vigalattk.ee


Heiki Sassian

õpetaja
heiki.sassian@vigalattk.ee


Hillar Orav

töötajate usaldusisik
õpetaja
hillar.orav@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 230

Ilona Noor

õpetaja
ilona.noor@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 227

Imre Ader

puidu- ja ehituserialade osakonna juhtivõpetaja
5037308
imre.ader@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22MRS grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:00-16:45
Õppetöökoda ruum 210

Inge Rego

hingeabi nõustaja
õpetaja
toitlustusjuht
56939085
inge.rego@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 201

Joonas Kiri

käsitööerialade osakonna juhtivõpetaja
joonas.kiri@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 218

Kaia Kullamaa

õpetaja
kaia.kullamaa@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Peahoone ruum 233

Kaie Pungas

õpetaja


Katrin Rand

toitlustuse- ja koduteeninduse erialade osakonna juhtivõpetaja
56939081
katrin.rand@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23TK, 23KS1, 22KS1, 21KS1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-18:30
Peahoone ruum 132

Kersti Ojavee

õpetaja
õpilaskodu juhataja
56866866
kersti.ojavee@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23KA3, 23AT1A grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:00-18:00
Õpilaskodu nr.4 ruum 101

Krista Palmissaar

õppeosakonna sekretär
4824480
56259169
krista@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22AM1, 21AM1, 22AP1, 21AP1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 220

Laivi Hints

õpetaja
laivi.hints@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23KAH, 22KA3 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 121

Lauri Kutsar

õpetaja


Lempu Pärand

õpetaja
lempu.parand@vigalattk.ee


Liina Kikas

tugikeskuse juhataja-eripedagoog
5184152
liina.kikas@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23PK3, 23KA3P, 23PT3P, 22PT3 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 125-126

Maarika Engelbrecht

õppetöökorraldaja
56941086
maarika.engelbrecht@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AM1 grupijuhendaja


Margit Mald

õpetaja


Marne Rego

õpetaja
marne.rego@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AP, 22AP grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:35-17:20
Õppetöökoda ruum 104

Mati Viin

õpetaja
mati.viin@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 205

Mauro Kruuv

õpetaja
mauro.kruuv@vigalattk.ee


Meelis Välis

õpetaja
meelis.valis@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 209

Mirjam Averin

õpetaja


Neeme Noppel

autoremondierialade osakonna juhtivõpetaja
56943916
neeme.noppel@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AM, 22AM grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:35-17:30
Õppetöökoda ruum 106/108

Pille Rämo

õpetaja
pille.ramo@vigalattk.ee


Raivo Õunpuu

õpetaja
raivo.ounpuu@vigalattk.ee


Reelika Otti

õpetaja
reelika.otti@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:30
Peahoone ruum 134

Rein Unn

õpetaja
rein.unn@vigalattk.ee


Riina Asumets

õpetaja
riina.asumets@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 129

Sander Saaliste

õpetaja
sander.saaliste@vigalattk.ee


Stella Tillo

õpetaja
stella.tillo@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23K, 22K grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 18:00-20:00
Peahoone ruum 302-304

Taavi Tikerpalu

õpetaja
taavi.tikerpalu@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 12:10-12:55
Võimla

Tiina Kalda

õpetaja
tiina.kalda@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22AT1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:25-17:10
Peahoone ruum 234

Tiina Lehtsalu

õpetaja
tiina.lehtsalu@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:30

Tiiu Pippar

õpetaja
tiiu.pippar@vigalattk.ee


Urmas Liitmäe

õpetaja
urmas.liitmae@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-17:20
Õppetöökoda ruum 217

Õnne Tikerpalu

õpetaja
onne.tikerpalu@vigalattk.ee


Ülle Rämo

arendus- ja projektijuht
56574711
ulle.ramo@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 206
Grupijuhendajad (15)

Adeele Zagurski

noortejuht
nõustaja
56939084
adeele.zagurski@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AT, 23ST, 22ST grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 114

Andres Kikas

õpetaja
andres.kikas@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22PK grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:30
Peahoone ruum 121

Imre Ader

puidu- ja ehituserialade osakonna juhtivõpetaja
5037308
imre.ader@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22MRS grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:00-16:45
Õppetöökoda ruum 210

Katrin Rand

toitlustuse- ja koduteeninduse erialade osakonna juhtivõpetaja
56939081
katrin.rand@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23TK, 23KS1, 22KS1, 21KS1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-18:30
Peahoone ruum 132

Kersti Ojavee

õpetaja
õpilaskodu juhataja
56866866
kersti.ojavee@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23KA3, 23AT1A grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:00-18:00
Õpilaskodu nr.4 ruum 101

Krista Palmissaar

õppeosakonna sekretär
4824480
56259169
krista@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22AM1, 21AM1, 22AP1, 21AP1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 220

Laivi Hints

õpetaja
laivi.hints@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23KAH, 22KA3 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 121

Liina Kikas

tugikeskuse juhataja-eripedagoog
5184152
liina.kikas@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23PK3, 23KA3P, 23PT3P, 22PT3 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 125-126

Maarika Engelbrecht

õppetöökorraldaja
56941086
maarika.engelbrecht@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AM1 grupijuhendaja


Marne Rego

õpetaja
marne.rego@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AP, 22AP grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:35-17:20
Õppetöökoda ruum 104

Neeme Noppel

autoremondierialade osakonna juhtivõpetaja
56943916
neeme.noppel@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AM, 22AM grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:35-17:30
Õppetöökoda ruum 106/108

Stella Tillo

õpetaja
stella.tillo@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23K, 22K grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 18:00-20:00
Peahoone ruum 302-304

Tiina Kalda

õpetaja
tiina.kalda@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

22AT1 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:25-17:10
Peahoone ruum 234

Veronika Vodolaztšenko

õpilaskodu korrapidaja
veronika.vodolaztsenko@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AT1B, 21AT1 grupijuhendaja


Ülle Kiviste

Tööhõivekeskuse juhataja
+372 58869005
ulle.kiviste@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AP1, 22EV1, 21EV1 grupijuhendaja

Õpilaskodu (8)

Aive Sildoja

õpilaskodu korrapidaja
aive.sildoja@vigalattk.ee


Erika Veerits

õpilaskodu korrapidaja
erika.veerits@vigalattk.ee


Kaire Nurm

õpilaskodu korrapidaja
kaire.nurm@vigalattk.ee


Kaspar Ojavee

valvelaua korrapidaja
kaspar.ojavee@vigalattk.ee


Kersti Ojavee

õpetaja
õpilaskodu juhataja
56866866
kersti.ojavee@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23KA3, 23AT1A grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:00-18:00
Õpilaskodu nr.4 ruum 101

Mihkel Pool

valvelaua korrapidaja
mihkel.pool@vigalattk.ee


Talvi Lumi

öökorrapidaja


Veronika Vodolaztšenko

õpilaskodu korrapidaja
veronika.vodolaztsenko@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AT1B, 21AT1 grupijuhendaja

Tugikeskus (3)

Adeele Zagurski

noortejuht
nõustaja
56939084
adeele.zagurski@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AT, 23ST, 22ST grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 114

Inge Rego

hingeabi nõustaja
õpetaja
toitlustusjuht
56939085
inge.rego@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 201

Liina Kikas

tugikeskuse juhataja-eripedagoog
5184152
liina.kikas@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23PK3, 23KA3P, 23PT3P, 22PT3 grupijuhendaja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 125-126
Tööhõivekeskus (1)

Ülle Kiviste

Tööhõivekeskuse juhataja
+372 58869005
ulle.kiviste@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

23AP1, 22EV1, 21EV1 grupijuhendaja

Peamaja

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine maja küljel asuvas parklas

Õpilaskodu

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine maja küljel asuvas parklas

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.