Peamaja

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine maja küljel asuvas parklas

Kontakt

Filtreeri

Kõik Üldosakond Juhtkond Haldusosakond Õpilaskodu Õppeosakond Tööhõive- ja järelõppekeskus

Ametikoht
 
Üldosakond (5)

Heli Valter

Finantsist
53078874
heli.valter@vigalattk.ee


Jüri Torri

IT spetsialist
56990751
juri.torri@vigalattk.ee


Kristin Klaamas

Sekretär- juhiabi
4824545
5052766
kristin.klaamas@vigalattk.ee


Liesel Veskimägi

Noortejuht
56939084
liesel.veskimagi@vigalattk.ee


Ülle Rämo

Arendus- ja projektijuht
56574711
ulle.ramo@vigalattk.ee

Juhtkond (4)

Enn Roosi

Direktor
5112468
enn.roosi@vigalattk.ee


Evelin Tamm

Õppedirektor
56939083
evelin.tamm@vigalattk.ee


Heli Valter

Finantsist
53078874
heli.valter@vigalattk.ee


Aleksander Nazarov

Haldusjuht
56643378
aleksander.nazarov@vigalattk.ee

Haldusosakond (5)

Aleksander Nazarov

Haldusjuht
56643378
aleksander.nazarov@vigalattk.ee


Irma Maidla

Puhastusteenindaja

irma.maidla@vigalattk.ee


Lea Lang

Puhastusteenindaja
lea.lang@vigalattk.ee


Rein Krasnikov

Katlakäitaja- haldustöötaja

rein.krasnikov@vigalattk.ee


Siiri Arusaar

Puhastusteenindaja

siiri.arusaar@vigalattk.ee

Õpilaskodu (8)

Erika Veerits

Õpilaskodu korrapidaja

erika.veerits@vigalattk.ee


Jaan Õun

Valvelaua korrapidaja


Kaire Nurm

Õpilaskodu korrapidaja

kaire.nurm@vigalattk.ee


Kersti Ojavee

Õpetaja
Õpilaskodu juhataja
56866866
kersti.ojavee@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel, 17:30-18:15
Õpilaskodu nr.4 ruum 101

Marry Pool

Öökorrapidaja


Mihkel Pool

Valvelaua korrapidaja


Veronika Vodolaztšenko

Õpilaskodu korrapidaja

veronika.vodolaztsenko@vigalattk.ee


Valdo Järv

Pedagoog-kasvataja
valdo.jarv@vigalattk.ee

Õppeosakond (36)

Aavo Käär

Õpetaja
aavo.kaar@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 121

Agni Laats

Õpetaja
agni.laats@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Andres Kikas

Õpetaja
andres.kikas@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anne Viirma

Õpetaja
anne.viirma@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 226

Elle Pool-Juhkanson

Õpetaja
elle.pool.juhkanson@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:15-18:00
Peahoone ruum 133

Ene Raud

Õpetaja
ene.raud@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 232

Enely Aun

Laohoidja- kalkuleerija
4824460
enely.aun@vigalattk.ee


Evelin Tamm

Õppedirektor
56939083
evelin.tamm@vigalattk.ee


Helgi Nööp

Õpetaja
helgi.noop@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 125

Hillar Orav

Õpetaja
Töötajate usaldusisik
hillar.orav@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 230

Ilmi Mäemurd

Õppetöökorraldaja
56941086
ilmi.maemurd@vigalattk.ee


Imbi Kasesalu

Õpetaja
imbi.kasesalu@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 12:00-13:00
Peahoone ruum 209

Inge Rego

Õpetaja
56939085
inge.rego@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:15-18:00
Peahoone ruum 201

Ira Abel

Õpetaja
ira.abel@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:30-18:15
Peahoone ruum 228

Joonas Kiri

Õpetaja
joonas.kiri@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 218

Jüri Saareleht

Õpetaja
juri.saareleht@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 17:00-17:45
Õppetöökoda ruum 117

Kai Hermann

Käsitööerialade osakonna juhtivõpetaja
56939082
kai.hermann@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Peahoone ruum 227

Kalju Vedam

Puidutöö- ja ehituse erialade osakonna juhtivõpetaja
56941087
kalju.vedam@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:00-16:45
Õppetöökoda ruum 210

Katrin Rand

Toitlustuse- ja kodumajanduse erialade osakonna juhtivõpetaja
katrin.rand@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:15-18:00
Peahoone ruum 132

Kersti Ojavee

Õpetaja
Õpilaskodu juhataja
56866866
kersti.ojavee@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel, 17:30-18:15
Õpilaskodu nr.4 ruum 101

Krista Palmissaar

Õppeosakonna sekretär
4824480
krista.palmissaar@vigalattk.ee


Liina Kikas

Eripedagoog- nõustaja
Õpetaja
5184152
liina.kikas@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 102

Maie Üürike

Õpetaja
maie.uurike@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel, 12:30-13:30
Peahoone ruum 229

Maret Järv

Õpetaja
maret.jarv@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 17:30-18:15
Peahoone ruum 119

Marne Rego

Õpetaja
marne.rego@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 17:15-18:00
Õppetöökoda ruum 104

Mati Otsing

Õpetaja
mati.otsing@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Mati Viin

Õpetaja
mati.viin@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 205

Neeme Noppel

Autoremondierialade osakonna juhtivõpetaja
56943916
neeme.noppel@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 17:30-18:15
Õppetöökoda ruum 108

Rein Reigo

Õpetaja
rein.reigo@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 231

Riina Asumets

Õpetaja
riina.asumets@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 129

Sander Saaliste

Õpetaja
sander.saaliste@vigalattk.ee


Stella Tillo

Õpetaja
stella.tillo@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Tiina Kalda

Õpetaja
tiina.kalda@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, Kolmapäev, 08:00-08:30
Peahoone ruum 234

Tiina Lehtsalu

Õpetaja
tiina.lehtsalu@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Tiiu Pippar

Õpetaja
tiiu.pippar@vigalattk.ee


Urmas Liitmäe

Õpetaja
urmas.liitmae@vigalattk.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 217
Tööhõive- ja järelõppekeskus (1)

Ülle Kiviste

Tööhõive- ja järelõppekeskuse juhataja
ulle.kiviste@vigalattk.ee

Peamaja

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine maja küljel asuvas parklas

Õpilaskodu

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimine maja küljel asuvas parklas

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.