Peamaja

General information
Parking

Tasuta parkimine maja küljel asuvas parklas

Contact

Filter

All Management Üldosakond Haldusosakond Õppeosakond Grupijuhendajad Õpilaskodu Tööhõive- ja Järelõppekeskus

Job position
 
Management (4)

Aleksander Nazarov

haldusjuht
56643378
aleksander.nazarov@vigalattk.ee


Enn Roosi

Director
5112468
enn.roosi@vigalattk.ee


Evelin Tamm

õppedirektor
õpetaja
56939083
evelin.tamm@vigalattk.ee

Reception time:

Kolmapäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 216

Heli Valter

finantsist
53078874
heli.valter@vigalattk.ee

Üldosakond (6)

Adeele Zagurski

noortejuht
56939084
adeele.zagurski@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20AM1, 20AP1 grupijuhendaja


Anu Tikerpalu

sekretär-juhiabi
4824545
5052766
anu.tikerpalu@vigalattk.ee


Heli Valter

finantsist
53078874
heli.valter@vigalattk.ee


Jüri Torri

IT spetsialist
56990751
juri.torri@vigalattk.ee


Maarika Engelbrecht

laohoidja-kalkuleerija
4824460
maarika.engelbrecht@vigalattk.ee


Ülle Rämo

arendus- ja projektijuht
56574711
ulle.ramo@vigalattk.ee

Haldusosakond (6)

Aleksander Nazarov

haldusjuht
56643378
aleksander.nazarov@vigalattk.ee


Irma Maidla

puhastusteenindaja

irma.maidla@vigalattk.ee


Lea Lang

puhastusteenindaja
lea.lang@vigalattk.ee


Rein Krasnikov

katlakäitaja-haldustöötaja
rein.krasnikov@vigalattk.ee


Sergei Ivanenko

katlakäitaja-haldustöötaja
sergei.ivanenko@vigalattk.ee


Siiri Arusaar

puhastusteenindaja
siiri.arusaar@vigalattk.ee

Õppeosakond (39)

Aavo Käär

õpetaja
aavo.kaar@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20EV1 grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:30
Õppetöökoda ruum 121

Agni Laats

õpetaja
agni.laats@vigalattk.ee

Reception time:

Neljapäev, 16:00-17:00
Peahoone arvutiklass 225

Andres Kikas

õpetaja
andres.kikas@vigalattk.ee

Reception time:

Teisipäev, 8:00-8:30

Anne Viirma

õpetaja
anne.viirma@vigalattk.ee

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 226

Elle Pool-Juhkanson

õpetaja
elle.pool.juhkanson@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21TK grupijuhendaja

Reception time:

Kolmapäev, 16:30-17:30
Peahoone ruum 133

Ene Raud

õpetaja
ene.raud@vigalattk.ee

Reception time:

Kolmapäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 232

Evelin Tamm

õppedirektor
õpetaja
56939083
evelin.tamm@vigalattk.ee

Reception time:

Kolmapäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 216

Genno Niider

õpetaja
genno.niider@vigalattk.ee


Heiki Sassian

õpetaja
heiki.sassian@vigalattk.ee


Hillar Orav

töötajate usaldusisik
õpetaja
hillar.orav@vigalattk.ee

Reception time:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 230

Ilmi Mäemurd

õppetöökorraldaja
56941086
ilmi.maemurd@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21PHR, 21AD, 20AT grupijuhendaja


Ilona Noor

õpetaja
ilona.noor@vigalattk.ee

Reception time:

Teisipäev, 16:25-17:15
Peahoone ruum 227

Imbi Kasesalu

õpetaja
imbi.kasesalu@vigalattk.ee

Reception time:

Kolmapäev, 12:55-13:50
Peahoone ruum 209

Inge Rego

õpetaja
56939085
inge.rego@vigalattk.ee

Reception time:

Esmaspäev, 16:30-17:30
Peahoone ruum 201

Ivi Sark

õpetaja
ivi.sark@vigalattk.ee


Joonas Kiri

õpetaja
joonas.kiri@vigalattk.ee

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 218

Kai Hermann

puidu- ja ehituserialade osakonna juhtivõpetaja
käsitööerialade osakonna juhtivõpetaja
56939082
kai.hermann@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21ST, 20ST grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 227

Kaia Kullamaa

õpetaja
kaia.kullamaa@vigalattk.ee

Reception time:

Kokkuleppel
Peahoone ruum 233

Kalju Vedam

õpetaja
56941087
kalju.vedam@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21MRS, 20MRSE, 20MRSN grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:00-16:45
Õppetöökoda ruum 210

Katrin Rand

toitlustuse- ja kodumajanduse erialade osakonna juhtivõpetaja
56939081
katrin.rand@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21KS1, 20KS, 19KS1 grupijuhendaja

Reception time:

Kolmapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 132

Kersti Ojavee

õpetaja
õpilaskodu juhataja
56866866
kersti.ojavee@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20AT1 grupijuhendaja

Reception time:

Kokkuleppel, 17:30-18:15
Õpilaskodu nr.4 ruum 101

Krista Palmissaar

õppeosakonna sekretär
4824480
krista@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21AM1, 19AM1, 21AP1, 19AP1 grupijuhendaja

Reception time:

Teisipäev, 16:25-17:00
Peahoone ruum 220

Laivi Hints

õpetaja
laivi.hints@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20KA3 grupijuhendaja

Reception time:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 121

Lempu Pärand

õpetaja
lempu.parand@vigalattk.ee


Liina Kikas

eripedagoog-nõustaja
õpetaja
5184152
liina.kikas@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21PT3, 21KA3P, 20KA3H grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 125-126

Marne Rego

õpetaja
marne.rego@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21AP, 20AP grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 104

Mati Viin

õpetaja
mati.viin@vigalattk.ee

Reception time:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 205

Neeme Noppel

autoremondierialade osakonna juhtivõpetaja
56943916
neeme.noppel@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21AM, 20AM grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 17:00-18:00
Õppetöökoda ruum 106/108

Raivo Õunpuu

õpetaja
raivo.ounpuu@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21PS, 20PS grupijuhendaja


Rein Reigo

õpetaja
rein.reigo@vigalattk.ee

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 231

Riina Asumets

õpetaja
riina.asumets@vigalattk.ee

Reception time:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 129

Riina Viibus

õpetaja
riina.viibus@vigalattk.ee


Sander Saaliste

õpetaja
sander.saaliste@vigalattk.ee


Stella Tillo

õpetaja
stella.tillo@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21K, 20K grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:00-17:00
Peahoone ruum 302-304

Tiina Kalda

õpetaja
tiina.kalda@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19AT1 grupijuhendaja

Reception time:

Kolmapäev, 08:00-08:30
Peahoone ruum 234

Tiina Lehtsalu

õpetaja
tiina.lehtsalu@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20KS1 grupijuhendaja

Reception time:

Kokkuleppel

Tiina Ojamäe

õpetaja
tiina.ojamae@vigalattk.ee

Reception time:

Kokkuleppel
Peahoone ruum 229

Tiiu Pippar

õpetaja
tiiu.pippar@vigalattk.ee


Urmas Liitmäe

õpetaja
urmas.liitmae@vigalattk.ee

Reception time:

Kolmapäev, 16:25-17:20
Õppetöökoda ruum 217
Grupijuhendajad (21)

Aavo Käär

õpetaja
aavo.kaar@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20EV1 grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:30
Õppetöökoda ruum 121

Adeele Zagurski

noortejuht
56939084
adeele.zagurski@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20AM1, 20AP1 grupijuhendaja


Aive Sildoja

õpilaskodu korrapidaja
aive.sildoja@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21KA3 grupijuhendaja


Elle Pool-Juhkanson

õpetaja
elle.pool.juhkanson@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21TK grupijuhendaja

Reception time:

Kolmapäev, 16:30-17:30
Peahoone ruum 133

Ilmi Mäemurd

õppetöökorraldaja
56941086
ilmi.maemurd@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21PHR, 21AD, 20AT grupijuhendaja


Kai Hermann

puidu- ja ehituserialade osakonna juhtivõpetaja
käsitööerialade osakonna juhtivõpetaja
56939082
kai.hermann@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21ST, 20ST grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 227

Kalju Vedam

õpetaja
56941087
kalju.vedam@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21MRS, 20MRSE, 20MRSN grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:00-16:45
Õppetöökoda ruum 210

Katrin Rand

toitlustuse- ja kodumajanduse erialade osakonna juhtivõpetaja
56939081
katrin.rand@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21KS1, 20KS, 19KS1 grupijuhendaja

Reception time:

Kolmapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 132

Kersti Ojavee

õpetaja
õpilaskodu juhataja
56866866
kersti.ojavee@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20AT1 grupijuhendaja

Reception time:

Kokkuleppel, 17:30-18:15
Õpilaskodu nr.4 ruum 101

Krista Palmissaar

õppeosakonna sekretär
4824480
krista@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21AM1, 19AM1, 21AP1, 19AP1 grupijuhendaja

Reception time:

Teisipäev, 16:25-17:00
Peahoone ruum 220

Laivi Hints

õpetaja
laivi.hints@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20KA3 grupijuhendaja

Reception time:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 121

Liina Kikas

eripedagoog-nõustaja
õpetaja
5184152
liina.kikas@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21PT3, 21KA3P, 20KA3H grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 125-126

Marne Rego

õpetaja
marne.rego@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21AP, 20AP grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 104

Neeme Noppel

autoremondierialade osakonna juhtivõpetaja
56943916
neeme.noppel@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21AM, 20AM grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 17:00-18:00
Õppetöökoda ruum 106/108

Raivo Õunpuu

õpetaja
raivo.ounpuu@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21PS, 20PS grupijuhendaja


Stella Tillo

õpetaja
stella.tillo@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21K, 20K grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:00-17:00
Peahoone ruum 302-304

Tiina Kalda

õpetaja
tiina.kalda@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19AT1 grupijuhendaja

Reception time:

Kolmapäev, 08:00-08:30
Peahoone ruum 234

Tiina Lehtsalu

õpetaja
tiina.lehtsalu@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20KS1 grupijuhendaja

Reception time:

Kokkuleppel

Tõnu Mesila

pedagoog-kasvataja
tonu.mesila@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20PK8 grupijuhendaja


Veronika Vodolaztšenko

õpilaskodu korrapidaja
veronika.vodolaztsenko@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21AT1 grupijuhendaja


Ülle Kiviste

Tööhõive- ja Järelõppekeskuse juhataja
+372 58869005
ulle.kiviste@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21EV1, 19EV1 grupijuhendaja

Õpilaskodu (9)

Aive Sildoja

õpilaskodu korrapidaja
aive.sildoja@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21KA3 grupijuhendaja


Erika Veerits

õpilaskodu korrapidaja
erika.veerits@vigalattk.ee


Kaire Nurm

õpilaskodu korrapidaja
kaire.nurm@vigalattk.ee


Kaspar Ojavee

valvelaua korrapidaja
kaspar.ojavee@vigalattk.ee


Kersti Ojavee

õpetaja
õpilaskodu juhataja
56866866
kersti.ojavee@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20AT1 grupijuhendaja

Reception time:

Kokkuleppel, 17:30-18:15
Õpilaskodu nr.4 ruum 101

Mihkel Pool

valvelaua korrapidaja


Talvi Lumi

öökorrapidaja


Tõnu Mesila

pedagoog-kasvataja
tonu.mesila@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20PK8 grupijuhendaja


Veronika Vodolaztšenko

õpilaskodu korrapidaja
veronika.vodolaztsenko@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21AT1 grupijuhendaja

Tööhõive- ja Järelõppekeskus (1)

Ülle Kiviste

Tööhõive- ja Järelõppekeskuse juhataja
+372 58869005
ulle.kiviste@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

21EV1, 19EV1 grupijuhendaja

Peamaja

General information
Parking

Tasuta parkimine maja küljel asuvas parklas

Õpilaskodu

General information
Parking

Tasuta parkimine maja küljel asuvas parklas

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.