Filter

All Õppeosakond Grupijuhendajad Juhtkond Õpilaskodu

Job position
 

Aavo Käär

õpetaja
aavo.kaar@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20EV1 grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:30
Õppetöökoda ruum 121

Agni Laats

õpetaja
agni.laats@vigalattk.ee

Reception time:

Neljapäev, 16:00-17:00
Õppetöökoja arvutiklass

Andres Kikas

õpetaja
andres.kikas@vigalattk.ee

Reception time:

Teisipäev, 8:00-8:30

Anne Külaots

õpetaja
anne.kulaots@vigalattk.ee


Anne Viirma

õpetaja
anne.viirma@vigalattk.ee

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 226

Elle Pool-Juhkanson

õpetaja
elle.pool.juhkanson@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19TK, 20TK grupijuhendaja

Reception time:

Kolmapäev, 16:30-17:30
Peahoone ruum 133

Ene Raud

õpetaja
ene.raud@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19KA3 grupijuhendaja

Reception time:

Kolmapäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 232

Evelin Tamm

õppedirektor
õpetaja
56939083
evelin.tamm@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20KA4 grupijuhendaja

Reception time:

Kolmapäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 216

Genno Niider

õpetaja
genno.niider@vigalattk.ee


Heiki Sassian

õpetaja
heiki.sassian@vigalattk.ee


Helgi Nööp

õpetaja
helgi.noop@vigalattk.ee

Reception time:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 125

Hillar Orav

töötajate usaldusisik
õpetaja
hillar.orav@vigalattk.ee

Reception time:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 230

Ilona Noor

õpetaja
ilona.noor@vigalattk.ee

Reception time:

Teisipäev, 16:25-17:15
Peahoone ruum 227

Imbi Kasesalu

õpetaja
imbi.kasesalu@vigalattk.ee

Reception time:

Kolmapäev, 12:55-13:50
Peahoone ruum 209

Inge Rego

õpetaja
56939085
inge.rego@vigalattk.ee

Reception time:

Esmaspäev, 16:30-17:30
Peahoone ruum 201

Ivi Sark

õpetaja
ivi.sark@vigalattk.ee


Joonas Kiri

õpetaja
joonas.kiri@vigalattk.ee

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 218

Kai Hermann

puidu- ja ehituserialade osakonna juhtivõpetaja
käsitööerialade osakonna juhtivõpetaja
56939082
kai.hermann@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19ST, 20ST grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:00
Peahoone ruum 227

Kalju Vedam

õpetaja
56941087
kalju.vedam@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19MRS, 20MRSE, 20MRSN grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:00-16:45
Õppetöökoda ruum 210

Katrin Rand

toitlustuse- ja kodumajanduse erialade osakonna juhtivõpetaja
56939081
katrin.rand@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

18KS1, 19KS1, 20KS grupijuhendaja

Reception time:

Kolmapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 132

Kersti Ojavee

õpetaja
õpilaskodu juhataja
56866866
kersti.ojavee@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20AT1, 20PK9 grupijuhendaja

Reception time:

Kokkuleppel, 17:30-18:15
Õpilaskodu nr.4 ruum 101

Krista Palmissaar

õppeosakonna sekretär
4824480
krista@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

18AM1, 19AM1, 18AP1, 19AP1 grupijuhendaja

Reception time:

Teisipäev, 16:25-17:00
Peahoone ruum 220

Laivi Hints

õpetaja
laivi.hints@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20KA3 grupijuhendaja

Reception time:

Esmaspäev, 16:30-17:15

Lempu Pärand

õpetaja
lempu.parand@vigalattk.ee


Liina Kikas

eripedagoog-nõustaja
õpetaja
5184152
liina.kikas@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19KA3P, 19PT3P, 20KA3H grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:30-18:00
Peahoone ruum 102

Maie Üürike

õpetaja
maie.uurike@vigalattk.ee

Reception time:

Kokkuleppel
Peahoone ruum 229

Marne Rego

õpetaja
marne.rego@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19AP, 20AHR, 20AP grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 104

Mati Otsing

õpetaja
mati.otsing@vigalattk.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Mati Viin

õpetaja
mati.viin@vigalattk.ee

Reception time:

Esmaspäev, 16:30-17:15
Õppetöökoda ruum 205

Neeme Noppel

autoremondierialade osakonna juhtivõpetaja
56943916
neeme.noppel@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19AM, 20AM grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 17:00-18:00
Õppetöökoda ruum 106/108

Raivo Õunpuu

õpetaja
raivo.ounpuu@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20PS grupijuhendaja


Rein Reigo

õpetaja
rein.reigo@vigalattk.ee

Reception time:

Neljapäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 231

Riina Asumets

õpetaja
riina.asumets@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19PT3 grupijuhendaja

Reception time:

Teisipäev, 16:30-17:15
Peahoone ruum 129

Riina Viibus

õpetaja
riina.viibus@vigalattk.ee


Sander Saaliste

õpetaja
sander.saaliste@vigalattk.ee


Stella Tillo

õpetaja
stella.tillo@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

19K, 20K grupijuhendaja

Reception time:

Neljapäev, 16:00-17:00
Peahoone keraamikaklass

Tiina Kalda

õpetaja
tiina.kalda@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

18AT1, 19AT1 grupijuhendaja

Reception time:

Kolmapäev, 08:00-08:30
Peahoone ruum 234

Tiina Lehtsalu

õpetaja
tiina.lehtsalu@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

20KAH, 20KS1 grupijuhendaja

Reception time:

Kokkuleppel

Tiiu Pippar

õpetaja
tiiu.pippar@vigalattk.ee


Urmas Liitmäe

õpetaja
urmas.liitmae@vigalattk.ee

Lisainformatsioon: 

18EV1 grupijuhendaja

Reception time:

Kolmapäev, 16:25-17:20
Õppetöökoda ruum 217