Uudised

Vigala jõuvõistlused 2021 10. november adeele.zagurski

18. novembril toimus Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli õpilaskodu jõusaalis traditsiooniline jõuvõistlus, mille käigus selgitati välja VVTTK tugevaimad noormehed.

Võistlusalad, milles tuli osalejatel oma rammu näidata olid jõutõmme, kükk ja rinnalt surumine.

Noormehed võistlesid kahes kaalus: alla 75kg ja üle 75kg.

Alla 75kg kaalukategooria võitjaks osutus Priidik Sõõrd. Teise koha saavutas Jan Martin Rõõmus ning kolmanda koha Aron Vaino.

Üle 75kg kaalukategooria võitjaks osutus Reinis Paatsi. Teise koha saavutas Erik Velemzon ning kolmanda koha Erlend Lai.

Naiste kategoorias osales külalisvõistlejana Veronika Vodolaztšenko, kes saavutas tubli tulemusega esimese koha.

Iga grupi parimad võistlejad said auhinnaks kvaliteetseid sporditooteid ning muidugi ka suure särava karika!

Võistluseks aitas ettevalmistada õpilaskodu jõutreeningu juht Arnold Zagurski. Täname ringijuhti ja kõiki tublisid osalejaid!