Meie lood

Vana-Vigala TTK Terevisioonis 1. septembril (VIDEO) 02. september adeele.zagurski

"Terevisioon" on Eesti Televisiooni hommikuprogramm, mis on eetris igal argipäeval. Sel aastal oli meie koolil au olla osa 1. septembri hommikuprogrammist, mis tutvustas kõiki Vigala osavalla koole.


Iga koolipäeva hommikul kell 6.55 algav legendaarne saade külastas peale Vana-Vigala TTK ka Kivi-Vigala ja Vana-Vigala põhikoole, intervjueerides nii kohalikke direktoreid, õpilasi ja nende vanemaid kui ka koolibussi juhti. 

Vigala osavalla koole külastas tuntud eesti ajakirjanik ja saatejuht Owe Petersell. 

 Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli esindas direktor Enn Roosi, kes rääkis lühidalt meie koolis õpetatavatest erialadest ning andis ka ülevaate viimaste aastate populaarsematest erialadest. Autoerialade osakonna juhtivõpetaja Neeme Noppel rääkis veidi pikemalt ka automaalrite lisaerialast - aerograafiast. Juhtivõpetaja mainis, et kui varasematel aastatel tulid automaalriteks õppima enamjaolt poisid, siis viimastel aastatel on tüdrukud eriala domineerima hakanud. Vana-Vigala TTK's õpetab aerograafia lisaoskust nii välismaal kui ka Eestis tunnustatud Viktoria Kurtyukova.

Kui ülevaade aerograafia teooriast oli tehtud, näitas meie andekas õpilane Liisa Toomingas kuidas käib maalimisprotsess praktikas.

Videoklippe on võimalik vaadata ETV järelvaatamise kaudu: Intervjuu direktor Ennuga ja juhtivõpetaja NeemegaIntervjuu Liisa Toomingasega

 

Iga koolipäeva hommikul kell 6.55 algav legendaarne saade külastas peale Vana-Vigala TTK ka Kivi-Vigala ja Vana-Vigala põhikoole, intervjueerides nii kohalikke direktoreid, õpilasi ja nende vanemaid kui ka koolibussi juhti. 

Vigala osavalla koole külastas tuntud eesti ajakirjanik ja saatejuht Owe Petersell. 

 Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli esindas direktor Enn Roosi, kes rääkis lühidalt meie koolis õpetatavatest erialadest ning andis ka ülevaate viimaste aastate populaarsematest erialadest. Autoerialade osakonna juhtivõpetaja Neeme Noppel rääkis veidi pikemalt ka automaalrite lisaerialast - aerograafiast. Juhtivõpetaja mainis, et kui varasematel aastatel tulid automaalriteks õppima enamjaolt poisid, siis viimastel aastatel on tüdrukud eriala domineerima hakanud. Vana-Vigala TTK's õpetab aerograafia lisaoskust nii välismaal kui ka Eestis tunnustatud Viktoria Kurtyukova.


Kui ülevaade aerograafia teooriast oli tehtud, näitas meie andekas õpilane Liisa Toomingas kuidas käib maalimisprotsess praktikas.

Videoklippe on võimalik vaadata ETV järelvaatamise kaudu: Intervjuu direktor Ennuga ja juhtivõpetaja NeemegaIntervjuu Liisa Toomingasega