Uudised

Tantsututvustus II tasemele 09. november adeele.zagurski

8. novembril külastas meie 2. taseme õppijaid AS Hoolekandeteenused Rapla Nurme ja Alu kodude klientidest koosnev tantsuring. Trupp tutvustas meile Egiptusest pärit tantse.


Tantsuringi juhendaja Eve Ruul õpetas meie õpilastele Eestist pärit tutvumistantsu, mida kõik koos saime tantsida. Peale vahvat esinemist saime esitada küsimusi tantsude kohta, lähemalt tutvuda ning juua teed ja süüa kooki.

AS Hoolekandeteenused Rapla kodude tantsuringist õpib meie koolis 3 osalejat. Peale esinemist nentisid õpilastest esinejad, et oma tuttava publiku ees on raskem esineda ning enne lavale minekut olin esinemisärevus.

Suur, suur aitäh AS Hoolekandeteenused Rapla kodude klientidele ja tantsuringi juhendajale Eve Ruulile!

Tantsuringi juhendaja Eve Ruul õpetas meie õpilastele Eestist pärit tutvumistantsu, mida kõik koos saime tantsida. Peale vahvat esinemist saime esitada küsimusi tantsude kohta, lähemalt tutvuda ning juua teed ja süüa kooki.

AS Hoolekandeteenused Rapla kodude tantsuringist õpib meie koolis 3 osalejat. Peale esinemist nentisid õpilastest esinejad, et oma tuttava publiku ees on raskem esineda ning enne lavale minekut olin esinemisärevus.

Suur, suur aitäh AS Hoolekandeteenused Rapla kodude klientidele ja tantsuringi juhendajale Eve Ruulile!