Uudised

Naistepäeva toimetused Vana-Vigala TTK's 08. märts adeele.zagurski

Iga aasta 8. märtsil tähistatakse rahvusvahelist naistepäeva. Ka Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskoolis olid sel puhul õpilasesinduse noormehed valmistanud naistele ning neiudele mõned üllatused.


Juba varahommikul enne tundide algust olid koolimajas kohal meie kooli tublid noormehed Alan, Reinis ja Erik. Kõiki saabuvaid neiusid tervitati peauksest sisse tulles reipa lausega "Head naistepäeva!" ning neile kingiti väikene šokolaad. 

Samal ajal avati õpetajate toas väikene kohvi- ja tordilaud, mille olid eelmisel päeval ette valmistanud Vana-Vigala TTK meeskokad. Kui kõigil naistel olid kohvi- ja teetassid käes, luges õpilasesinduse aseesimees Erik ette toreda tervituskõne koos luuletusega. 

Ilusat naistepäeva kõigile imelistele naistele!

Juba varahommikul enne tundide algust olid koolimajas kohal meie kooli tublid noormehed Alan, Reinis ja Erik. Kõiki saabuvaid neiusid tervitati peauksest sisse tulles reipa lausega "Head naistepäeva!" ning neile kingiti väikene šokolaad. 

Samal ajal avati õpetajate toas väikene kohvi- ja tordilaud, mille olid eelmisel päeval ette valmistanud Vana-Vigala TTK meeskokad. Kui kõigil naistel olid kohvi- ja teetassid käes, luges õpilasesinduse aseesimees Erik ette toreda tervituskõne koos luuletusega. 

Ilusat naistepäeva kõigile imelistele naistele!