Uudised

Toitlustuse kellaajad sööklas 29. märts - 1. aprill 29. märts ulle.ramo

29.-31. märts toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:


11:30 õppegrupp 20KA3 ja õpetaja, kes oli tunnis 2. taseme õppijatega
11:45 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 õppegrupp 19EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:30 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:40 õppegrupp 18KS1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis

Tsükliõpe

12:50 tsükliõppe õppegrupid 20AP; 20AHR ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
13:00 tsükliõppe õppegrupp 20AM ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:15 tsükliõppe õppegrupp 20KS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli teisipäevast)

01. aprill toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupp 20KA3 ja õpetaja, kes oli tunnis 2. taseme õppijatega
11:25 õpilased, kes lähevad 11:45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:40 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:50 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:00 õppegrupp 18KS1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:10 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis

Tsükliõpe

12:20 tsükliõppe õppegrupid 20AP; 20AHR ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:30 tsükliõppe õppegrupp 20AM ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:40 tsükliõppe õppegrupp 20KS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:50 tsükliõppe õppegrupp 20AT ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:00 tsükliõppe õppegrupp 20ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:10 tsükliõppe õppegrupp 20K ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:20 tsükliõppe õppegrupp 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:30 tsükliõppe õppegrupp 20PS ja õpetaja, oli nendega tunnis

11:30 õppegrupp 20KA3 ja õpetaja, kes oli tunnis 2. taseme õppijatega
11:45 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 õppegrupp 19EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:30 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:40 õppegrupp 18KS1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis

Tsükliõpe

12:50 tsükliõppe õppegrupid 20AP; 20AHR ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
13:00 tsükliõppe õppegrupp 20AM ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:15 tsükliõppe õppegrupp 20KS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli teisipäevast)


01. aprill toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupp 20KA3 ja õpetaja, kes oli tunnis 2. taseme õppijatega
11:25 õpilased, kes lähevad 11:45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:40 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:50 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:00 õppegrupp 18KS1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:10 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis

Tsükliõpe

12:20 tsükliõppe õppegrupid 20AP; 20AHR ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:30 tsükliõppe õppegrupp 20AM ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:40 tsükliõppe õppegrupp 20KS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:50 tsükliõppe õppegrupp 20AT ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:00 tsükliõppe õppegrupp 20ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:10 tsükliõppe õppegrupp 20K ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:20 tsükliõppe õppegrupp 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:30 tsükliõppe õppegrupp 20PS ja õpetaja, oli nendega tunnis