Uudised

Toitlustuse kellaajad sööklas 24.-28. mai 24. mai ulle.ramo

24.- 27. mai toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:


11:40 õppegrupid 20KA3; 19KA3; 19PT3; 20KA3H ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:50 kooli töötajad, muud töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:30 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:35 õppegrupid 19AT1; 18AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:40 õppegrupid 18KS1; 19KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:50 õppegrupp 18AM1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis teisip,kolmap,neljap.)

Tsükliõpe

13:00 tsükliõppe õppegrupid 20AM; 20AP ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (on koolis teisip, kolmap, neljap)
13:10 tsükliõppe õppegrupp 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis kolmap,neljap,reede)

Reedel, 28. mail toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 Virgo koolitusel osalejad
11:25 õpilased, kes lähevad 11.45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupid19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:40 õppegrupid 20AT1; 19AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:50 õppegrupid 18KS1; 19KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:55 õppegrupp 18EV ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:00 kooli töötajad, muud töötajad ja õpetajad, kes ei ole tunnis

Tsükliõpe

12:10 tsükliõppe õppegrupp 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis

11:40 õppegrupid 20KA3; 19KA3; 19PT3; 20KA3H ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:50 kooli töötajad, muud töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:30 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:35 õppegrupid 19AT1; 18AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:40 õppegrupid 18KS1; 19KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:50 õppegrupp 18AM1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis teisip,kolmap,neljap.)

Tsükliõpe


13:00 tsükliõppe õppegrupid 20AM; 20AP ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (on koolis teisip, kolmap, neljap)
13:10 tsükliõppe õppegrupp 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis kolmap,neljap,reede)

Reedel, 28. mail toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 Virgo koolitusel osalejad
11:25 õpilased, kes lähevad 11.45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupid19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:40 õppegrupid 20AT1; 19AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:50 õppegrupid 18KS1; 19KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:55 õppegrupp 18EV ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:00 kooli töötajad, muud töötajad ja õpetajad, kes ei ole tunnis

Tsükliõpe

12:10 tsükliõppe õppegrupp 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis