Uudised

Toitlustuse kellaajad sööklas 19.-23. aprill 19. aprill ulle.ramo

19.- 22. aprill toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:


11:30 õppegrupid 20KA3H; 20KA3; 19PT3P ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:30 õppegrupp 19KS1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:35 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:40 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis kolmapäev,neljapäev,reede)

Tsükliõpe

12:45 tsükliõppe õppegrupp 20MRSE ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)
12:55 tsükliõppe õppegrupp 19ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)
13:05 tsükliõppe õppegrupp 19K ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)

23. aprill toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupp 20KA3; 20KA3H; 19PT3P ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:25 õpilased, kes lähevad 11:45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:45 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:50 õppegrupp 19KS1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:55 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:00 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:05 kooli töötajad ja õpetajad, kes ei ole tunnis

Tsükliõpe

12:10 tsükliõppe õppegrupid 20MRSE ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 tsükliõppe õppegrupp 19ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:25 tsükliõppe õppegrupp 19K ja õpetaja, kes oli nendega tunnis

11:30 õppegrupid 20KA3H; 20KA3; 19PT3P ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:30 õppegrupp 19KS1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:35 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:40 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis kolmapäev,neljapäev,reede)

Tsükliõpe


12:45 tsükliõppe õppegrupp 20MRSE ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)
12:55 tsükliõppe õppegrupp 19ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)
13:05 tsükliõppe õppegrupp 19K ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)

23. aprill toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupp 20KA3; 20KA3H; 19PT3P ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:25 õpilased, kes lähevad 11:45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:45 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:50 õppegrupp 19KS1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:55 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:00 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:05 kooli töötajad ja õpetajad, kes ei ole tunnis

Tsükliõpe

12:10 tsükliõppe õppegrupid 20MRSE ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 tsükliõppe õppegrupp 19ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:25 tsükliõppe õppegrupp 19K ja õpetaja, kes oli nendega tunnis