Uudised

Toitlustuse kellaajad sööklas 17.-21. mai 17. mai ulle.ramo

17.- 20. mai toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:


11:40 õppegrupid 20KA3; 19KA3; 19PT3; 19PT3P; 20KA3H ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:50 kooli töötajad, muud töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:15 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:20 õppegrupid 18AM1; 18AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:30 õppegrupid 18EV1; 20EV1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:40 õppegrupid 18KS1; 19KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:50 õppegrupid 19AT1; 18AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

Tsükliõpe

13:00 tsükliõppe õppegrupp 20TK ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (koolis teisip, kolmap, neljap)
13:10 tsükliõppe õppegrupp 20MRSN ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (koolis alates neljapäevast)
13:20 tsükliõppe õppegrupp 19ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (koolis alates neljapäevast)
13:30 tsükliõppe õppegrupp 19K ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (koolis alates neljapäevast)

Reedese, 21. mail toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupid 20KA3; 20KA3H;  19KA3; 19PT3; 19PT3P ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:25 õpilased, kes lähevad 11:45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupid 20AT1; 19AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:50 õppegrupid 18KS1; 19KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:55 õppegrupid 18EV1; 20EV1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:00 EKSAMIL õppegrupid 18AP1;18AM1;18AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:05 kooli töötajad, muud töötajad ja õpetajad, kes ei ole tunnis

Tsükliõpe

12:10 tsükliõppe õppegrupid 19MRS; 20MRSN ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:20 õppegrupid 19K; 19ST ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:30 EKSAMIL õppegrupid 20AD; 18AT; 19AP; 19AM ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

11:40 õppegrupid 20KA3; 19KA3; 19PT3; 19PT3P; 20KA3H ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:50 kooli töötajad, muud töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:15 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:20 õppegrupid 18AM1; 18AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:30 õppegrupid 18EV1; 20EV1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:40 õppegrupid 18KS1; 19KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:50 õppegrupid 19AT1; 18AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

Tsükliõpe


13:00 tsükliõppe õppegrupp 20TK ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (koolis teisip, kolmap, neljap)
13:10 tsükliõppe õppegrupp 20MRSN ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (koolis alates neljapäevast)
13:20 tsükliõppe õppegrupp 19ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (koolis alates neljapäevast)
13:30 tsükliõppe õppegrupp 19K ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (koolis alates neljapäevast)

Reedese, 21. mail toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupid 20KA3; 20KA3H;  19KA3; 19PT3; 19PT3P ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:25 õpilased, kes lähevad 11:45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupid 20AT1; 19AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:50 õppegrupid 18KS1; 19KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:55 õppegrupid 18EV1; 20EV1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:00 EKSAMIL õppegrupid 18AP1;18AM1;18AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:05 kooli töötajad, muud töötajad ja õpetajad, kes ei ole tunnis

Tsükliõpe

12:10 tsükliõppe õppegrupid 19MRS; 20MRSN ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:20 õppegrupid 19K; 19ST ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:30 EKSAMIL õppegrupid 20AD; 18AT; 19AP; 19AM ja õpetajad, kes olid nendega tunnis