Uudised

Toitlustuse kellaajad sööklas 12.-16. aprill 12. aprill ulle.ramo

E-N, 12.-15. aprillil toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:


11:30 õppegrupid 20KA3H; 20KA3 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:30 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:40 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:45 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis kolmapäev,neljapäev,reede)
12.50 õppegrupp 18KS1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis teisipäev,kolmapäev,neljapäev,reede)

Tsükliõpe

13:00 tsükliõppe õppegrupid 20ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)
13:10 tsükliõppe õppegrupp 20AT ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)
13:20 tsükliõppe õppegrupp 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)
13:30 tsükliõppe õppegrupp 20PS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)
13:40 tsükliõppe õppegrupp 20KS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (T,K,N)

Reedel, 16. aprillil toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupp 20KA3; 20KA3H ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:25 õpilased, kes lähevad 11:45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:45 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:50 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:55 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:00 kooli töötajad ja õpetajad, kes ei ole tunnis

Tsükliõpe

12:10 tsükliõppe õppegrupid 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 tsükliõppe õppegrupp 20ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:25 tsükliõppe õppegrupp 20AT ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:30 tsükliõppe õppegrupp 20PS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis

11:30 õppegrupid 20KA3H; 20KA3 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:30 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:40 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:45 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis kolmapäev,neljapäev,reede)
12.50 õppegrupp 18KS1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis teisipäev,kolmapäev,neljapäev,reede)

Tsükliõpe


13:00 tsükliõppe õppegrupid 20ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)
13:10 tsükliõppe õppegrupp 20AT ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)
13:20 tsükliõppe õppegrupp 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)
13:30 tsükliõppe õppegrupp 20PS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (N,R)
13:40 tsükliõppe õppegrupp 20KS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (T,K,N)

Reedel, 16. aprillil toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupp 20KA3; 20KA3H ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:25 õpilased, kes lähevad 11:45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:45 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:50 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:55 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:00 kooli töötajad ja õpetajad, kes ei ole tunnis

Tsükliõpe

12:10 tsükliõppe õppegrupid 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 tsükliõppe õppegrupp 20ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:25 tsükliõppe õppegrupp 20AT ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:30 tsükliõppe õppegrupp 20PS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis