Uudised

Toitlustuse kellaajad sööklas 10.-14. mai 10. mai ulle.ramo

10.- 13. mai toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:


11:30 õppegrupid 20KA3; 19KA3; 19PT3 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 kooli töötajad, muud töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:10 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:10 õppegrupid 18KS1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:15 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis esmasp, teisip, kolmap.)
12:20 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis kolmap, neljap, reede)

Tsükliõpe

12:25 tsükliõppe õppegrupid 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis

14. mai toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupid 20KA3; 19KA3; 19PT3 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:25 õpilased, kes lähevad 11:45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:40 õppegrupid 18KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:50 kooli töötajad, muud töötajad ja õpetajad, kes ei ole tunnis

Tsükliõpe

11:55 tsükliõppe õppegrupp 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis

11:30 õppegrupid 20KA3; 19KA3; 19PT3 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 kooli töötajad, muud töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:10 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:10 õppegrupid 18KS1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:15 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis esmasp, teisip, kolmap.)
12:20 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis kolmap, neljap, reede)

Tsükliõpe

12:25 tsükliõppe õppegrupid 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis


14. mai toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupid 20KA3; 19KA3; 19PT3 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:25 õpilased, kes lähevad 11:45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:40 õppegrupid 18KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:50 kooli töötajad, muud töötajad ja õpetajad, kes ei ole tunnis

Tsükliõpe

11:55 tsükliõppe õppegrupp 19MRS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis