Uudised

Toitlustuse kellaajad sööklas 08.-12. märts 08. märts ulle.ramo

08.- 11. märts toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:


11:30 õppegrupid 20KA3;19PT3;20KA3H;19PT3P;19KA3P ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega
11:55 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:30 õppegrupid 19AP1; 19AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:40 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:50 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli kolmapäevast)

Tsükliõpe

13:00 tsükliõppe õppegrupp 20AD ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)
13:10 tsükliõppe õppegrupp 20MRSE ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)
13:20 tsükliõppe õppegrupp 18AT ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)
13:30 tsükliõppe õppegrupp 19ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)

12.märtsil toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupid 20KA3;19PT3;20KA3H;19PT3P;19KA3P ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega
11:25 õpilased, kes lähevad 11.45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:40 õppegrupp 20EV1ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:45 õppegrupid 19AP1;19AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:50 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:55 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:00 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis

Tsükliõpe

12:05 tsükliõppe õppegrupp 20AD ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:10 tsükliõppe õppegrupp 20MRSE ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:15 tsükliõppe õppegrupid 19ST ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

11:30 õppegrupid 20KA3;19PT3;20KA3H;19PT3P;19KA3P ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega
11:55 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:30 õppegrupid 19AP1; 19AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:40 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:50 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli kolmapäevast)

Tsükliõpe


13:00 tsükliõppe õppegrupp 20AD ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)
13:10 tsükliõppe õppegrupp 20MRSE ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)
13:20 tsükliõppe õppegrupp 18AT ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)
13:30 tsükliõppe õppegrupp 19ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)

12.märtsil toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupid 20KA3;19PT3;20KA3H;19PT3P;19KA3P ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega
11:25 õpilased, kes lähevad 11.45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1; 20AM1 õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:40 õppegrupp 20EV1ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:45 õppegrupid 19AP1;19AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:50 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:55 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:00 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis

Tsükliõpe

12:05 tsükliõppe õppegrupp 20AD ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:10 tsükliõppe õppegrupp 20MRSE ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:15 tsükliõppe õppegrupid 19ST ja õpetajad, kes olid nendega tunnis