Uudised

Toitlustuse kellaajad sööklas 08.- 12.veerbuar 08. veebruar ulle.ramo

08.-11.veebruar toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:


11:30 õppegrupid 20KA3;19PT3;20KA4 ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega (20KA3H;19KA3P;19PT3P-esmaspäeval söövad siis, kui kooli jõuavad)

11:50 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis

12:00 õppegrupid 20PK8; 20PK9;19EV1; 19AM1;19AP1;19AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:15 õppegrupid18EV1;18KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:30 õppegrupid 20EV1; 18AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:45 õppegrupid 20AT1; 20AM1;20AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

13:00 tsükliõppe õppegrupid 18AT;20AD ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)

13:15 tsükliõppe õppegrupid 20MRSE ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)

12.veebruar toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupid 20KA3;19PT3;20KA3H;19KA3P;19PT3P;20KA4 ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega

11:25 õpilased, kes lähevad 11.45 väljuvale Pärnu bussile

11:30 õppegrupid 19EV1; 19AM1;19AP1;19AT1; 18EV1;18KS1;20EV1;18AT1;20AT1; 20AM1;20AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

11:50 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis

11:55 tsükliõppe õppegrupid 18AT;20AD ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:10 tsükliõppe õppegrupid 20MRSE ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

11:30 õppegrupid 20KA3;19PT3;20KA4 ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega (20KA3H;19KA3P;19PT3P-esmaspäeval söövad siis, kui kooli jõuavad)

11:50 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis

12:00 õppegrupid 20PK8; 20PK9;19EV1; 19AM1;19AP1;19AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:15 õppegrupid18EV1;18KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:30 õppegrupid 20EV1; 18AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:45 õppegrupid 20AT1; 20AM1;20AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

13:00 tsükliõppe õppegrupid 18AT;20AD ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)

13:15 tsükliõppe õppegrupid 20MRSE ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)


12.veebruar toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupid 20KA3;19PT3;20KA3H;19KA3P;19PT3P;20KA4 ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega

11:25 õpilased, kes lähevad 11.45 väljuvale Pärnu bussile

11:30 õppegrupid 19EV1; 19AM1;19AP1;19AT1; 18EV1;18KS1;20EV1;18AT1;20AT1; 20AM1;20AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

11:50 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis

11:55 tsükliõppe õppegrupid 18AT;20AD ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:10 tsükliõppe õppegrupid 20MRSE ja õpetajad, kes olid nendega tunnis