Uudised

Toitlustuse kellaajad sööklas 05.- 09. aprill 05. aprill ulle.ramo

05.-08. aprill toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:


11:30 õppegrupid 20KA3; 19PT3P; 19KA3P ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:30 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:40 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:50 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis kolmapäev ja neljapäev)

Tsükliõpe, kes on koolis alates neljapäevast

13:00 tsükliõppe õppegrupid 20AD; 18AT ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:10 tsükliõppe õppegrupp 20MRSE ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:20 tsükliõppe õppegrupp 19ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:30 tsükliõppe õppegrupp 19K ja õpetaja, kes oli nendega tunnis

09. aprill toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupp 20KA3;19PT3P;19KA3P ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:25 õpilased, kes lähevad 11.45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1;20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:40 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:45 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:50 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:55 õppegrupid 19AM1;19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:00 kooli töötajad ja õpetajad, kes ei ole tunnis

Tsükliõpe

12:05 tsükliõppe õppegrupid 20AD;18AT ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:15 tsükliõppe õppegrupp 20MRSE ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:25 tsükliõppe õppegrupp 19ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:30 tsükliõppe õppegrupp 19K ja õpetaja, kes oli nendega tunnis

11:30 õppegrupid 20KA3; 19PT3P; 19KA3P ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00 õppegrupid 20AP1; 20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:20 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:30 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:40 õppegrupid 19AM1; 19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:50 õppegrupp 19AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (on koolis kolmapäev ja neljapäev)

Tsükliõpe, kes on koolis alates neljapäevast


13:00 tsükliõppe õppegrupid 20AD; 18AT ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:10 tsükliõppe õppegrupp 20MRSE ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:20 tsükliõppe õppegrupp 19ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
13:30 tsükliõppe õppegrupp 19K ja õpetaja, kes oli nendega tunnis

09. aprill toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupp 20KA3;19PT3P;19KA3P ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:25 õpilased, kes lähevad 11.45 väljuvale Pärnu bussile
11:30 õppegrupid 20AP1;20AM1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:40 õppegrupp 20AT1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:45 õppegrupp 20EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:50 õppegrupp 18EV1 ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
11:55 õppegrupid 19AM1;19AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:00 kooli töötajad ja õpetajad, kes ei ole tunnis

Tsükliõpe

12:05 tsükliõppe õppegrupid 20AD;18AT ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:15 tsükliõppe õppegrupp 20MRSE ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:25 tsükliõppe õppegrupp 19ST ja õpetaja, kes oli nendega tunnis
12:30 tsükliõppe õppegrupp 19K ja õpetaja, kes oli nendega tunnis