Uudised

Toitlustuse kellaajad sööklas 01.-05. märts 01. märts ulle.ramo

01.- 04. märts toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:


11:30 õppegrupid 20KA3;19PT3 ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega

11:45 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis

12:00 õppegrupid 20EV1; 20AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:15 õppegrupid18EV1;18KS1;19AT1(tuleb kooli kolmapäevast) ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

Tsükliõpe

12:30 tsükliõppe õppegrupid 20AM; 20AP; 20AHR ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:45 tsükliõppe õppegrupid 20K; 20TK (tulevad kooli teisipäevast) ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

13:00 tsükliõppe õppegrupid 19MRS; 20AT ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)

13:15 tsükliõppe õppegrupp 20ST; 20PS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)

05.märtsil toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupid 20KA3;19PT3 ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega

11:25 õpilased, kes lähevad 11.45 väljuvale Pärnu bussile

11:30 õppegrupid 20EV1; 20AT1;18EV1;18KS1;19AT1ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

11:50 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis

Tsükliõpe

11:55 tsükliõppe õppegrupid 20AM; 20AP; 20AHR ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:10 tsükliõppe õppegrupid 20K; 19MRS ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:25 tsükliõppe õppegrupid 20AT; 20ST; 20PS ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

11:30 õppegrupid 20KA3;19PT3 ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega

11:45 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis

12:00 õppegrupid 20EV1; 20AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:15 õppegrupid18EV1;18KS1;19AT1(tuleb kooli kolmapäevast) ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

Tsükliõpe

12:30 tsükliõppe õppegrupid 20AM; 20AP; 20AHR ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:45 tsükliõppe õppegrupid 20K; 20TK (tulevad kooli teisipäevast) ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

13:00 tsükliõppe õppegrupid 19MRS; 20AT ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)

13:15 tsükliõppe õppegrupp 20ST; 20PS ja õpetaja, kes oli nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)


05.märtsil toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:15 õppegrupid 20KA3;19PT3 ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega

11:25 õpilased, kes lähevad 11.45 väljuvale Pärnu bussile

11:30 õppegrupid 20EV1; 20AT1;18EV1;18KS1;19AT1ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

11:50 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis

Tsükliõpe

11:55 tsükliõppe õppegrupid 20AM; 20AP; 20AHR ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:10 tsükliõppe õppegrupid 20K; 19MRS ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

12:25 tsükliõppe õppegrupid 20AT; 20ST; 20PS ja õpetajad, kes olid nendega tunnis