Uudised

Toitlustuse kellaajad sööklas 01.- 05.veerbuar 01. veebruar ulle.ramo

01.- 04.veerbuaril toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:


11:30-11:45 õppegrupid 20KA3;19PT3;20KA4 ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega
11:45-12:00 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00-12:05 õppegrupid 20PK8; 20PK9;19EV1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:05-12:10 õppegrupid 19AM1;19AP1;19AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10-12:15 õppegrupid18EV1;18KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:15-12:20 õppegrupid 20KS1;20EV1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:20-12:25 õppegrupid 18AT1;20AP;20AHR;20AM; ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:25-12:30 õppegrupid 20AT1; 20AM1;20AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli kolmapäevast)
12:30-12:35 tsükliõppe õppegrupid 20TK;20KS ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli teisipäevast)
12:35-12:40 tsükliõppe õppegrupid 20K;20MRSN ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)
12:40-12:50 tsükliõppe õppegrupid 20ST;20AT;20PS ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)

05.veebruaril toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:10 õppegrupid 20KA3;19PT3;20KA4 ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega
11:20 õpilased, kes lähevad 11.45 väljuvale Pärnu bussile
11:25 õppegrupid 20PK8; 20PK9;19EV1; 19AM1;19AP1;19AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupid18EV1;18KS1; 20KS1;20EV1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 õppegrupid 20AT1; 20AM1;20AP1;18AT1; ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:00 kõik kooli töötajad, kes ei ole tsükliõppes osalevate õppegruppidega tunnis
12:10 tsükliõppe õppegrupid 20AP;20AHR;20AM; ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:20 tsükliõppe õppegrupid 20K;20MRSN ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:30 tsükliõppe õppegrupid 20ST;20AT;20PS ja õpetajad, kes olid nendega tunnis

11:30-11:45 õppegrupid 20KA3;19PT3;20KA4 ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega
11:45-12:00 kooli töötajad ja õpetajad, kes pole tunnis
12:00-12:05 õppegrupid 20PK8; 20PK9;19EV1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:05-12:10 õppegrupid 19AM1;19AP1;19AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:10-12:15 õppegrupid18EV1;18KS1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:15-12:20 õppegrupid 20KS1;20EV1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:20-12:25 õppegrupid 18AT1;20AP;20AHR;20AM; ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:25-12:30 õppegrupid 20AT1; 20AM1;20AP1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli kolmapäevast)
12:30-12:35 tsükliõppe õppegrupid 20TK;20KS ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli teisipäevast)

12:35-12:40 tsükliõppe õppegrupid 20K;20MRSN ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)
12:40-12:50 tsükliõppe õppegrupid 20ST;20AT;20PS ja õpetajad, kes olid nendega tunnis (tulevad kooli neljapäevast)

05.veebruaril toimub sööklas toitlustus alljärgnevatel kellaaegadel:

11:10 õppegrupid 20KA3;19PT3;20KA4 ja õpetajad, kes olid tunnis 2. taseme õppijatega
11:20 õpilased, kes lähevad 11.45 väljuvale Pärnu bussile
11:25 õppegrupid 20PK8; 20PK9;19EV1; 19AM1;19AP1;19AT1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:35 õppegrupid18EV1;18KS1; 20KS1;20EV1 ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
11:45 õppegrupid 20AT1; 20AM1;20AP1;18AT1; ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:00 kõik kooli töötajad, kes ei ole tsükliõppes osalevate õppegruppidega tunnis
12:10 tsükliõppe õppegrupid 20AP;20AHR;20AM; ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:20 tsükliõppe õppegrupid 20K;20MRSN ja õpetajad, kes olid nendega tunnis
12:30 tsükliõppe õppegrupid 20ST;20AT;20PS ja õpetajad, kes olid nendega tunnis