News

VVTTK heategevuslikud jõuluüritused 2021 23. December adeele.zagurski

Nii nagu meie armsad õpilased sel aastal oma tänukirjades ütlesid, siis jõulud on heade soovide ja andmise aeg. Seepärast algatas õpilasesindus sel aastal tänuväärse annetuskampaania, et aidata kohalikku noormeest Gabriel Vodolaztšenkot, kes avas juba aastaid tagasi Jaama külas kasside turvakodu.


Selleks, et Gabrieli kassidele võimalikult palju tuge pakkuda pingutasid nii õpilased kui ka töötajad üpriski palju.

Korraldati piparkoogi kaunistamise võistlus, mille müügist saadud tulu annetati 100% heategevuseks. Võistluse võitis 21EV1, teise koha sai 21AM1/21AP1 ning kolmanda koha saavutas 19AM1/19AP1/19AT1.

Meie kooli kokad ja kondiitrid valmistasid hoole ning armastusega maitsvaid küpsetisi jõulukohviku jaoks, mille tulu kasutati samuti heategevuslikul eesmärgil.

Soovime tänada kõiki kolleege, õpilasi ja kohalikke inimesi, kes panustasid meie üllasse eesmärki ning soetasid endale piparkooke ning külastasid jõulukohvikut! Tänu teile õnnestus Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskoolil koguda 480€ Gabrieli kasside turvakodu toetamiseks! :)

MTÜ Gabrieli Loomade Elu toimetustega saab tutvuda SIIN

Kauneid pühi kõigile!

Selleks, et Gabrieli kassidele võimalikult palju tuge pakkuda pingutasid nii õpilased kui ka töötajad üpriski palju.

Korraldati piparkoogi kaunistamise võistlus, mille müügist saadud tulu annetati 100% heategevuseks. Võistluse võitis 21EV1, teise koha sai 21AM1/21AP1 ning kolmanda koha saavutas 19AM1/19AP1/19AT1.

Meie kooli kokad ja kondiitrid valmistasid hoole ning armastusega maitsvaid küpsetisi jõulukohviku jaoks, mille tulu kasutati samuti heategevuslikul eesmärgil.

Soovime tänada kõiki kolleege, õpilasi ja kohalikke inimesi, kes panustasid meie üllasse eesmärki ning soetasid endale piparkooke ning külastasid jõulukohvikut! Tänu teile õnnestus Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskoolil koguda 480€ Gabrieli kasside turvakodu toetamiseks! :)

MTÜ Gabrieli Loomade Elu toimetustega saab tutvuda SIIN

Kauneid pühi kõigile!